وبسایت باباسفر زیر نظر آژانس مسافرتی تایسیز پرواز پارسیان فعالیت می‌کند

باباسفر از کجا آغاز کرد ؟

باباسفر مجموعه ای از جوانان خوش ذوق و عشق سفر است که تمام تلاش خود را کرده‌‎اند تا بهترین امکانات و خدمات را برای شما عزیزان و همراهان فراهم کنند. در راستای بهبود کیفیت سفر در جامعه و کاهش هزینه های اضافی در سفر دور یکدیگر جمع شدیم و ایده ای را شکل داریم به اسم باباسفر. ایده ای که امروز به بار نشست و اولین قدم های آن برداشته شد تا گامی محکم برای گسترش سفرهای داخلی برداریم و با آداب و رسوم و فرهنگ مناطق مختلف سراسر ایران آشنا شویم و از مناطق دیدنی این سرزمین پهناور دیدن کنیم.

ایده ی باباسفر از کجا شکل گرفت؟

چرا باباسفر؟ چرا باباسفر می‌تونه بهترین همراه شما باشه؟ باباسفر از کجا شکل گرفت؟ داستان شکل گیری باباسفر داستانیست پر است بالا بلندی ها و زمین خوردن ها. داستانی که در رفاقت و دوستی شکل گرفت و به کوله باری از تجربه رسید. تجربه ای به اندازه ی سال ها طبیعتگردی و مسافرت. همیشه باباها برای بچه ها کوهی محکم و استوارند. همیشه باباها سرشار از تجربیات نیک و بد روزگارند. از تجربیات پدرانه ی باباهامون خیلی چیزها یاد گرفتیم و خیلی وقت هاکه گوش نکردیم، زمین خوردیم. باباسفر هم از همینجا شکل گرفت. دوست داشتیم تجربیات سفرامون رو با شما در میون بذاریم و بهترین ویلاها و اقامتگاه های مورد تایید را در اختیار شما قرار دهیم. از این نقطه بود که وبسایت باباسفر طراحی شد و شما عزیزان می‌توانید از این سایت استفاده کنید تا بهترین ویلاهای هر شهر و منطقه ای را مشاهده کنید و به صورت آنلاین رزرو نمایید.

تجربه ای آسان با بابا سفر

همراه شما تا پایان سفر

باباسفر از آغاز تا انتهای سفر شما را همراهی خواهد کرد. با خیال آسوده سفر کنید و نگران اقامتگاه خود نباشید.

تضمین تمیزی اقامتگاه

به شما اطمینان می‌دهیم تمامی اقامتگاه‌ها و ویلاهای ارائه شده در باباسفر با رعایت تمامی پروتکل‌های بهداشتی به شما تحویل داده خواهند شد.

پشتیبانی 24 ساعته

در هر ساعتی از شبانه روز تیم پشتیبانی باباسفر پاسخگوی سوالات و مشکلات شما خواهد بود.