بهترین ویلاهای استخردار برای تعطیلات

همیشه گفتند ویلا باید استخردار باشد چه استخر روباز با آبسرد در روزهای گرم و زیر آفتاب سوزان در جایی با آب و هوایی ییلاقی و چه سرپوشیده و با با آبگرم در روزهای سرد و سوزناک زمستان. اگر برای تعطیلات می خواهید برنامه سفر بچینید و به دنبال یک ویلای استخردار با کلی امکانات و سرگرمی هستید تا با دوستان یا خانواده یک سفری به یاد ماندنی را رقم بزنید، می خواهیم 5 مقصد محبوب که در اطراف تهران هستند و بهترین ویلاهای استخردار را دارند به شما معرفی کنیم پس با ما همراه باشید.

کردان، بهترین برای آخر هفته ها

وقتی آخر هفته ها یا تعطیلات می رسد، اولین جایی که به فکر جوانان می آید کردان است. کردان منطقه ای ییلاقی در اطراف تهران و کرج است که در کنار هوایی بکر و طبیعت زیبا در منطقه برغان، یکی از بهترین و پرطرفدارترین مناطق برای اجاره ویلا در اطراف تهران محسوب می شود. بطور کلی می توان گفت اینکه اکثر مردم بخصوص پایتخت نشین ها ترجیح می دهند برای آخر هفته ها و اوغات فراغت خود بین مناطق اطراف تهران کردان را انتخاب کنند به دو دلیل برمیگردد یکی فاصله کم تا تهران که میانگین 1 ساعت است و دیگری تنوع بالای اقامتگاه ها و قیمت های مناسبی که برای اجاره ویلا استخردار در کردان ارائه شده است.

جاهای دیدنی کردان

جاهای دیدنی کردان

همه کردان را با ویلای استخردار میشناسند و هرموقع نام کردان می آید، ویلاهای استخردار و لوکس و هوای سرد در ذهن ها تداعی می شود و کمتر کسی است که کردان را با هوای خنک و دلنشین و طبیعت زیبایش بشناسد. روستای کردان یک بلوار اصلی دارد با نام بلوار شهدای کردان و چپ و راست این بلوار در کوچه ها و خیابان ها تا چشم اجازه می دهد فقط ویلا مشاهده می شود اما در انتهای بلوار که به جاده برغان می رسیم، شرایط کمی متفاوت خواهد شد. جاده برغان شما را به شمال کردان می رساند جایی که روستاهای مختلفی دارد، طبیعتش بی نظیر و در انتهای جاده هم به روستای برغان و رودخانه کردان می رسیم که پاتوق مردم برای پیک نیک محسوب می شود.

جاهای دیدنی کردان

با اینکه کردان فقط ویلای استخردار دارد اما از جاذبه های دیدنی مختلفی هم برخوردار است مثلاً در این روستا بنایی تاریخی هست با نام برج مقبره کردان که بین بومی های منطقه از ارزش و احترام بالایی برخوردار می باشد یا پلی تاریخی مربوط به دوران صفویان که با نام پل بانو صحرا شناخته می شود و از همه جذاب تر، سایت پروازی کردان است و اگر در روزهایی سفر کنید که شرایط هوا مساعد بوده و خبری از باران و طوفان و برف و غیره نیست، می توانید تجربه پرواز بر فراز کردان را هم داشته باشید و کلی خاطره جذاب برای خود بسازید و جالب است بدانید بین تمامی جاهای دیدنی کردان، سایت پروازی که در شمال کردان قرار دارد محبوب ترین جاذبه بین گردشگران محسوب می شود.

جاهای دیدنی کردان

نکاتی که برای رزرو ویلا استخردار در کردان باید بدانید

بخاطر اینکه اکثر مردم تمایل به اجاره ویلا استخردار در کردان را دارند، روز به روز تعداد ویلاهایی که مجهز به استخر هستند چه روباز چه سرپوشیده در این روستا درحال افزایش است تا گردشگران با توجه به بودجه و امکاناتی که مد نظر دارند بتوانند بهترین ویلا را رزرو کنند. از آنجایی که کردان یک منطقه ییلاقی محسوب می شود، در فصل تابستان یعنی از اواخر بهار تا اواخر شهریور منطقه از آب و هوای دلنشینی برخوردار است لذا تمامی ویلاهای استخردار چه روباز چه سرپوشیده دارای آبسرد هستند و در نظر داشته باشید در این ایام گردشگران بیشتر به دنبال ویلاهایی مجهز به استخر روباز هستند.

اجاره ویلا استخردار در کردان

وقتی که تابستان تمام می شود یعنی از اواخر شهریور، هوای کردان هم کم کم به سمت سرد و سوزناک شدن می رود که به موجب آن، مردم دیگر تمایلی به ویلاهای مجهز به استخر روباز در این هوای سرد و سوزناک ندارند و بیشتر به سمت استخرهای سرپوشیده می روند. از طرفی در این ایام یعنی از شروع فصل پاییز تا اوایل بهار تمامی ویلاهای استخر سرپوشیده مجهز به آبگرم می شوند تا لذت شیرجه زدن در استخری با آبگرم در محیطی پر از بخار آن هم در هوای سرد کردان دوچندان شود. لازم به ذکر است برخی از ویلاهای استخر سرپوشیده کردان که غالباً جزء ویلاهای لوکس منطقه هم محسوب می شوند از امکاناتی مانند سونا و جکوزی هم برخوردار هستند.

به غیر از امکانات و سرگرمی های ویلا مانند فوتبال دستی، بیلیارد، آلاچیق، پینگ پنگ و غیره، تقاضای مردم هم تاثیر بالایی روی قیمت اجاره ویلا استخردار در کردان دارد. بطور کلی، در فصل تابستان چون مردم علاقه زیادی به استخرهای روباز نشان می دهد، قیمت اجاره ویلا استخر سرپوشیده در کردان کمتر از استخر روباز خواهد بود. در سمت مقابلش یعنی زمانی که هوای منطقه سرد است، قیمت اجاره ویلا استخر آبگرم و سرپوشیده افزایش پیدا می کند اما این نکته مهم را در نظر بگیرید در روزهای سرد، استخرهای روباز غیر فعال می شوند و برخی از ویلاهای استخر سرپوشیده بخاطر اینکه از امکان گرم کردن آب استخر برخوردار نیستند نیز استخر خود را غیر فعال می کنند لذا در این ایام عرضه کمتر از تقاضا می شود و کار رزرو ویلا برای گردشگران دشوار خواهد شد.

اجاره ویلا استخردار در کردان

اگر می خواهید تعطیلات و اوقات فراغت خود را در یکی از بهترین و لوکس ترین ویلاهای کردان سپری کنید تا تجربه یک سفر و اقامتی رویایی را برای خود به همراه دوستان یا خانواده رقم بزنید، در این روستا بین صد ها ویلای استخردار که به خوش قیمت بودنشان هم معروف هستند، کلی ویلای لوکس هم وجود دارد که یک عمارت هستند و آنقدری امکانات و سرگرمی دارند که با یک شب اقامت نمی شود از تمامی آن ها به نحو احسن استفاده کرد. ویلاهای لوکس کردان استخرهای روباز و سرپوشیده دارند و از معماری و طراحی بسیار زیبا و لوکسی هم برخوردار هستند بطور مثال شما با رزرو این ویلا در کردان اقامتگاهی را انتخاب می کنید که یک عمارت بزرگ و لوکس محسوب می شود و در کنار کلی امکان لاکچری و خاص، دارای جکوزی، بیلیارد و تفریحات دیگر هم هست تا یک خاطره بی نظیری را از اقامت در یکی از لوکس ترین و خاص ترین ویلاهای کردان رقم بزنید.

اجاره ویلا استخردار در کردان

لواسان، پاتوق لاکچری ها

لوکس ترین منطقه در اطراف تهران جایی نیست جز لواسان که پاتوق ثروتمندان و سلبریتی ها محسوب می شود و هرکسی که به دنبال لاکچری بازی است، لواسان پاتوق آخر هفته ها و تعطیلاتش خواهد بود. در طول دهه های اخیر، ساخت و ساز انواع ویلاها و عمارت های لوکس در لواسان اینجا را به منطقه ای گران قیمت تبدیل کرده و نه تنها برای خرید ویلا، باغ یا حتی آپارتمان بلکه برای اجاره روزانه انواع اقامتگاه هم هزینه ها نسبت به بسیاری از مناطق اطراف تهران بیشتر خواهد بود.

جاهای دیدنی لواسان

لواسان برخلاف مناطقی همچون کردان و دماوند و غیره، اکثر ویلاها و باغ هایی که دارد بخصوص آن هایی که به صورت روزانه اجاره داده می شود اقامتگاه های نسبتاً لوکسی هستند و از امکانات و سرگرمی های متنوعی مانند استخرهای روباز و یا سرپوشیده برخوردار هستند. به عبارتی می شود گفت انتخاب اجاره ویلا استخردار در لواسان برای افرادی که عاشق ویلاهای استخردار هستند و چه بسا ویلایشان لوکس و پر از امکانات باشد بهترین انتخاب بین مناطق اطراف تهران خواهد بود.

جاهای دیدنی لواسان

جاهای دیدنی لواسان

لواسان منطقه ای ییلاقی و کوهستانی است و چون در ارتفاعات اطراف تهران قرار دارد از آب و هوایی بی نظیر و طبیعتی بکر برخوردار می باشد. لواسان جاهای دیدنی فوق العاده ای دارد که بازدید از آن ها و گشت و گذار بین جاهای دیدنی لواسان بی شک سفری به یاد ماندنی را رقم خواهد زد. در شمال لواسان و روستاها و مناطقی همچون امامه، برگ جهان و غیره، طبیعتی خارق العاده قرار دارد و به لطف هوای دلنشین، آبشار های متعدد و کوه های مرتفع، پاتوق زیبایی برای طبیعت گردی خواهد بود. در کنار مناطق طبیعت گردی هم جاذبه های دیدنی خاصی هم در لواسان هست که یکی از معروف ترین آن ها باغ موزه وزیری نام دارد. این باغ موزه درواقع متعلق به هوشمند ناصر وزیری، مجسمه ساز و هنرمند می باشد که بخشی از آن با انواع زباله های بازیافتی مانند بطری زیبا شده و بخشی هم هنر مجسمه سازی ایشان است.

با اینکه جاهای دیدنی لواسان فوق العاده هستند اما به ندرت پیش می آید گردشگران از این مناطق بازدید کنند و کل مدت سفر را به اقامت در یک ویلای لوکس و پر از امکانات و سرگرمی سپری می کنند مگر اینکه چون لواسان پاتوق جذابی برای رستوران گردی است و کلی رستوران و کافه های لوکس و متنوع دارد، برای رستوران گردی به خارج از ویلای خود بروند.

نکاتی که برای کاهش هزینه اجاره ویلا در لواسان باید بدانید

اگر برای یک آخر هفته ای خاطره انگیز و تعطیلاتی چند روزه می خواهید این مدت را مهمان لواسان باشید و در ویلاهای لوکس و فوق العاده اینجا اقامت خود را سپری کنید، خوب است یکسری نکاتی را در خصوص اجاره روزانه ویلا و باغ در لواسان در نظر بگیرید تا هزینه های اقامت را کاهش دهید. لواسان یکسری مناطق دارد که به دلایل مختلف جزء گران ترین بخش های این شهر لوکس و دوست داشتنی محسوب می شوند مثلاً در ابتدای شهر لواسان منطقه ای هست با نام استلک بالا و استلک پایین و شهرک معروف باستی هیلز هم در آنجا قرار دارد. استلک بالا آپارتمان مبله بیشتر دارد تا ویلا و قیمت اجاره روزانه آن ها هم نجومی است. هرچقدر که جلوتر می روید، بیشتر اقامتگاه ها بخصوص ویلاها و اقامتگاه هایی که در بخش جنوبی بلوار اصلی قرار دارند ویلا و باغ هستند و از قمیت های مطلوب تری هم برخوردار هستند.

اجاره ویلا استخردار در لواسان

در اطراف لواسان یعنی مناطقی که به دور از شلوغی و ترافیک های سنگین بلوار اصلی هر قرار دارند، ویلاها و باغ های استخردار بسیاری وجود دارد و اکثر گردشگران هم برای اجاره ویلا استخردار در لواسان با قیمت مناسب تر و موقعیت بهتر از بلوار اصلی به این مناطق مراجعه می کنند. ویلاهای استخردار لواسان برخی دارای استخر روباز هستند و برخی هم استخر سرپوشیده دارند و تعداد اندکی ویلای استخردار هم در این منطقه هست که استخرش چهار فصل می باشد یعنی استخر دارای سقف متحرک بوده و حتی می توانید در روزهای سرد و سوزناک زمستان با بارش سنگین برف، سقف استخر را باز کنید و از سرمای طاقت فرسا در آب داغ استخر لذت ببرید. ویلاهای لوکس لواسان اما، هم استخر روباز دارند و هم استخر سرپوشیده اما در فصل پاییز و زمستان و روزهای سرد سال، استخر روباز بشتر جنبه نمادین و زیبایی دارد و قابل استفاده نیست.

شرایط اجاره ویلا استخردار در لواسان تا حدودی همانند کردان است. یعنی در فصل تابستان و روزهای گرم سال، تمامی ویلاها دارای استخر فعال هستند اما با شروع سرما، برخی از ویلاهای استخردار بنا به دلایل مختلف استخر خود را غیر فعال می کنند که این اتفاق باعث افزایش قیمت اجاره ویلا استخردار در فصل زمستان می شود. بطور کلی چون لواسان یک منطقه لوکس محسوب می شود و ویلاهای استخردار هم جزئ ویلاهای لوکس هر منطقه ای به شمار میرند، می وشد گفت اکثر ویلاهای استخردار لواسان در کنار استخر، از امکانات و سرگرمی های خاص و متنوعی هم برخوردار هستند.

اجاره ویلا استخردار در لواسان

برای یک اقامت رویایی در اطراف تهران آن هم در شهر لواسان که هوایی فوق العاده دارد و از کلی ویلای لوکس و بی نظیر برخوردار است، انتخاب های متنوع و لوکسی برای اجاره روزانه ارائه شده که لوکس ترین و خاص ترین آن ها عمارت های بزرگ هستند هرچند معمولاً این عمارت ها بیش از یک ماه جهت فیلم برداری سریال ها و فیلم های مختلف و حتی عکاسی برای آتلیه ها اجاره داده می شوند. با این حال اگر به دنبال یک اقامتی لوکس و رویایی و تکرار نشدنی در لواسان هستید تا از آخر هفته و تعطیلات خود به بهترین شکل استفاده کنید و تجربه یک اقامت لوکس را داشته باشید، می توانید به رزرو این ویلا فکر کنید چون این اقامتگاه یکی از لوکس ترین ویلاهای منطقه محسوب می شود و استخر روباز، بیلیارد و فوتبال دستی تنها بخشی از امکانات اینجا در کنار ظاهری لوکس و فوق العاده محسوب می شود.

اجاره ویلا استخردار در لواسان

رودهن، هوای سرد با کلی ویلای استخردار

شاید بسیاری از پایتخت نشینان نتوانند اجاره ویلا استخردار در لواسان را انتخاب کنند چه بخاطر قیمت های عجیب و غریب اجاره روزانه ویلا در این منطقه باشد چه بخار جاده پرترافیک و پر از پیچ و خم های خطرناک، حتی از طرفی شاید هم بخاطر ترافیک های بسیار سنگین جاده تهران به کرج نخواهند به کردان سفر کنند و بخش زیادی از این مدت محدود تعطیلات را در ترافیک های سنگین جاده بمانند. از این رو، منطقه ای در اطراف تهران هست با نام رودهن که همه اینجا را با باغ های فوق العاده و هوایی بی نظیر میشناسند هرچند چون رودهن در ابتدای جاده هراز و فیروزکوه قرار دارد از نظر برخی مردم اینجا صرفاً یک شهر بین راهی است.

رودهن شهر بزرگی محسوب می شود و به غیر از آپارتمان ها و سوئیت های مبله ای که در خود شهر و نزدیک به بلوار اصلی واقع شده اند، کلی اقامتگاه و باغ هم برای اجاره ویلا و اجاره ویلا استخردار در رودهن ارائه شده است تا اینجا را به منطقه ای فوق العاده برای یک آخر هفته و تعطیلاتی به یاد ماندنی به همراه دوستان یا خانواده تبدیل کند.

جاهای دیدنی رودهن

جاهای دیدنی رودهن

همه رودهن را بخاطر هوای دلنشینش و باغ ویلاهای خوش قمیتش انتخاب می کنند و کمتر کسی است که رودهن را به چشم یک مقصد گردشگری ببیند و هدفش از سفر به رودهن گشت و گذار و تفریح باشد. با این حال رودهن جاذبه های گردشگری جذابی دارد که همگی مناطق فوق العاده برای طبیعت گردی هستند چون در این شهر خبری از بناهای تاریخی و موزه و غیره نیست. بطور کل می توان گفت محبوب ترین جاهای دیدنی رودهن مقاصدی همچون کمپ محمد داغی، شهربازی بزرگ رودهن که مدتی بخاطر شرایطی که داشت بسته شده بود، پارک جنگلی رودهن که پاتوق زیبایی برای خانواده ها محسوب می شود و اگر هم علاقه مند با جاهای تاریخی و بناهای فوق العاده قدیمی هستید، در این شهر پلی هست با نام پل نمیر که در روستای نمیر هم قرار دارد و قدمتش به صد ها سال پیش برمیگردد هرچند امروزه به پاتوق معتادان تبدیل شده و چندان به این اثر تاریخی اهمیت داده نمی شود با اینکه روزگاری مهم ترین راه تردد در رودهن بود.

اگر به اطراف رودهن مراجعه کنید، کلی منطقه برای تفریح و طبیعت گردی هست مانند روستاهای معروفی همچون آردینه، وسکاره و جورده که طبیعت بکر و هوای دلنشینی دارند. کمی دورتر از رودهن به دشت سیاه پالاس می رسید که از بهترین مقاصد طبیعت گردی در اطراف تهران محسوب می شود. اگر هم در فصل زمستان بخواهید به بخش شرقی اطراف تهران سفر کنید، پیست اسکی آبعلی که در نزدیکی رودهن قرار دارد را نباید از دست بدهید.

جاهای دیدنی رودهن

رزرو باغ ویلاهای بزرگ و خوش قیمت در رودهن

اگر ساکن پایتخت هستید و بین مناطق اطراف تهران جایی را می خواهید که باغ ویلاهای بسیاری داشته باشد، تمامی اقامتگاه ها از قیمت های فوق العاده ای برخوردار باشند و از همه مهم تر، مقصدتان در جایی با طبیعت و آب و هوای دلنشین قرار بگیرد و زمان کمتری هم در ترافیک های جاده بمانید، بی شک رودهن یکی از بهترین مقاصد خواهد بود. اگر برای اقامت در رودهن صرفاً یک اقامتگاهی ارزان قیمت می خواهید که در مرکز شهر باشد و از حداقل امکانات رفاهی برخوردار باشد، آپارتمان های مبله گزینه های ایده آلی هستند ولی اگر یک باغ ویلای بزرگ و سرسبز و با امکانات و سرگرمی های متنوع همچون استخر هستید، شاید نیاز باشد با اطراف رودهن و روستاهای معروفی همچون مهرآباد مراجعه کنید هرچند فاصله چندانی با بلوار اصلی شهر ندارند.

اجاره ویلا استخردار در رودهن

اکثر ویلاها و باغ های رودهن دارای استخر هستند حال برخی مجهز به استخر سرپوشیده اند و برخی استخر روباز دارند اما این نکته را در نظر بگیرید از آنجایی که رودهن در گرم ترین روزهای تابستان هوای نسبتاً خنکی دارد چه برسد به پاییز و زمستان، اکثر ویلاهای استخردار منطقه مجهز به استخرهای سرپوشیده هستند. قیمت اجاره ویلا استخردار در رودهن نسبت به مناطق دیگر اطراف تهران با توجه به اینکه ویلا در منطقه ای بکر و با هوایی خنک قرار دارد و از امکانات و سرگرمی های متنوع برخوردار است، خوش قیمت و مناسب می باشد.

اجاره ویلا استخردار در رودهن

رودهن آنقدری هوای فوق العاده دارد که حتی ویلاهای مجهز به استخر روباز، دارای آبگرم هستند برخلاف سایر مناطق که در فصل پاییز و زمستان، استخرهای روباز غیر قعال می شوند. استخرهای روباز با آبگرم در رودهن یکی از محبوب ترین تفریحات جوانان برای اوقات فراغت محسوب می شود و در این شهر باغ ها و ویلاهای متعددی هست که از این امکان برخوردارند مثلاً شما با رزرواین ویلا در رودهن، نه تنها از استخر روباز بزرگ با آبگرم برخوردار می شوید، بلکه این ویلا و موارد مشابه جزء ویلاهای لوکس و پرطرفدار رودهن هستند و نکته مثبت این ویلاهای بزرگ و لوکس در رودهن، ظرفیت بالای آن است تا با تقسیم هزینه های اقامت بین دوستان یا خانواده بتوانید هزینه های سفر را کاهش دهید.

اجاره ویلا استخردار در رودهن

شهریار، باغ ویلاهای لوکس و خوراک مهمانی

قبلاً شهریار جایی بود که پر از باغ ویلا و تالارهای بزرگ و فوق العاده لوکس و بهترین منطقه در نزدیکی تهران برای برگزاری جشن های عروسی و مهمانی های بزرگ محسوب میشد حتی تا همین چند سال پیش چون جمعیت شهریار بسیار کم بود و هنوز مردم از اطراف به سکونت در این منطقه سرازیر نشده بودند و خبری از کارگاه ها و کارخانه های مختلف در منطقه نبود، هوایی بسیار خنک و فوق العاده دلنشین داشت که در اکثر مواقع هم تمیز بود.

امروزه جمعیت قابل توجهی در شهریار زندگی می کنند که روز به روز تعدادشان هم بیشتر می شود در نتیجه، برای رسیدن به شهریار باید زمانی را در ترافیک های جاده و مسیرهای ورودی شهریار بمانید و از طرفی، به لطف کارخانه ها و کارگاه هایی که در نزدیکی شهریار فعالیت می کنند، دیگری شهریار آن آب و هوای فوق العاده قدیمش را ندارد هرچند همچنان بسیاری از پایتخت نشین ها به فکر اجاره ویلا استخردار در شهریار هستند چون شهریار از مناطق دوست داشتنی در اطراف تهران محسوب می شود که فاصله کمی هم تا پایتخت دارد اما مهم تر آنکه در شهریار باغ ها و ویلاهای مختلفی ارائه شده آن هم با قیمت های خوب تا اینجا را به یکی از محبوب ترین پاتوق های جوانان و پارتخت نشین ها برای آخر هفته ها و تعطیلات و اوقات فراغت تبدیل کند.

جاهای دیدنی شهریار

جاهای دیدنی شهریار

شهریار جدا از ویلاها، تالار ها و باغ های فوق العاده، جاذبه های دیدنی و مناطق بکری برای طبیعت گردی دارد و می توانید اینجا را به چشم یک مقصد گردشگری هم ببینید. درواقع جاهای دیدنی شهریار بشتر مناطق بکر و پارک های بزرگ و بسیار شلوغ هستند که در روز های آخر هفته و تعطیلات مردم بساط پیک نیکشان را در آنجا پهن می کنند و ساعت ها از ویو زیبای منطقه و هوای ییلاقی شهریار بهرمند می شوند. در بین جاذبه های تاریخی می توان به برج مقبره بابا محمود که بین ساکنین شهریار ارزش و احترام بالایی دارد، امامزاده بی بی سکینه که معروف ترین زیارتگاه در این شهر محسوب می شود، قلعه دهشاد و تخت رستم اشاره کرد. تپه هایی هم هست مانند قره تپه که قدمتش به هزاران سال پیش برمیگردد یعنی با توجه به ظروف سفالی که در این تپه کشف شده، گفته می شود هزاران سال پیش انسان ها در این منطقه زندگی می کردند.

جاهای دیدنی شهریار

به غیر از جاهای تاریخی، تپه جوقین، تپه فردوس و دشت شقایق ها مقاصد زیبایی برای طبیعت گردی هستند و اینجا بخاطر فاصله ای که دارند و اینکه یک جاذبه طبیعی هستند، به مراتب خلوت تر از سایر نقاط بوده و اگر به دنبال مقصدی بکر و به دور از شلوغی هستید آن هم در جایی با هوایی دلنشین تا از آرامش خالص لذت ببرید می توانید روی این مناطق حساب کنید. با اینکه جاهای دیدنی شهریار در نوع خودشان بی نظیر هستند و برخی از آن ها ارزش تاریخی دارند اما کمتر کسی است که در این شهر به گشت و گذار بپردازد و از این مناطق خاص بازدید کند.

جاهای دیدنی شهریار

اجاره ویلا باغ با استخر آبگرم در شهریار

در روز های گرم تابستان بخصوص صبح ها زمانی که وارد جاده شهریار می شوید، کافیست شیشه خودرو را پایین دهید تا باد سرد و سوزناک را حس کنید و متعجب شوید در این روزهای بسیار گرم که آفتاب سوزان همه را کلافه کرده چگونه شهریار هوای فوق العاده ای دارد. حال تصور کنید زمانی که تابستان تمام می شود یعنی از روزهای آخر شهریور تا اوایل بهار که روز های سرد سال محسوب می شوند اینجا از چه آب و هوایی برخوردار است و سرمای سوزناکش باعث شده اجاره ویلا استخر آبگرم سرپوشیده را به جذاب ترین تفریح مردم در ایام سرد تبدیل کند.

اجاره ویلا استخردار در شهریار

شهریار مملو از ویلاها و باغ های لوکس و بزرگ با دنیای از امکانات و سرگرمی است که بیشتر آن ها از استخر هم برخوردارند. اجاره ویلا استخردار در شهریار یکی از بهترین انتخاب ها در بین مناطق اطرف تهران برای سپری کردن اوقات فراغت محسوب می شود چون در کنار اینکه ویلاها بسیار لوکس و شکیل و پر از سرگرمی هستند، قیمت های خیلی بهتری نسبت به برخی از مناطق اطراف تهران دارند بخصوص اینکه فاصله شهریار تا پایتخت هم آنقدر طولانی نیست.

اجاره ویلا استخردار در شهریار

در خصوص اجاره ویلا استخردار در شهریار خوب است نکاتی را پیش از رزرو ویلا بدانید. ویلاهای استخردار شهریار غالباً مجهز به استخردار های سرپوشیده هستند که بجز فصل تابستان، در سایر روزهای سال آبگرم دارند. بطور کلی چون هوای منطقه ییلاقی است و زمستان ها اینجا هوایی بسیار سرد و سوزناک به همراه بارش های سنگین برف و باران دارد، اکثراً به دنبال ویلاهای استخر سرپوشیده هستند ولی استخر روباز با آبگرم در این هوای دلنشین هم صفای خودش را دارد و چون ویلاهای استخر روباز آبگرم در شهریار بین مردم پرطرفدار هستند مشاهده می کنیم نه تنها در فصل سرما این استخرها غیر فعال نمی شوند بلکه در کنار استخر، ویلا دارای سونا و جکوزی هم هست مثلاً با رزرو این ویلا در شهریار، شما در کنار امکانات متنوع، از ویلایی برخوردار هستید که مجاور استخر روبازش سونا هم دارد.

اجاره ویلا استخردار در شهریار

دماوند، طبیعت زیبا با هوایی بی نظیر

دماوند شهری است که فاصله کمتر از 100 کیلومتر تا هران دارد و میانگین هم نزدیک به 2 ساعت طول می کشد تا از تهران به دماوند رسید یا حتی بلعکس لذا این فاصله و زمان باعث شده مقاصد نزدیک تر به پایتخت یعنی لواسان و کردان و رودهن و غیره بیشتر در اولویت پایتخت نشین ها باشد تا دماوند اما دماوند شهری است که آب و هوای فوق العاده آن، جاذبه های دیدنی، دشت های سرسبز و وسیع و طبیعت بکرش حرف های زیادی برای گفتن دارد بطوریکه می توان گفت اجاره ویلااستخردار در دماوند و انتخاب این شهر زیبا و بی نظیر برای اوقات فراغت و تعطیلات با اینکه مسافت بیشتری دارد و زمان طولانی تری هم در جاده هستید ارزشش را دارد.

جاهای دیدنی دماوند

جاهای دیدنی دماوند

جاذبه های گردشگری و مناطق دیدنی که در جای جای دماوند قرار دارند آنقدری زیبا و فوق العاده هستند که هیچگاه شما را از طبیعت گردی در این منطقه سیر نمی کند و گردشگران و طبیعت گردان بسیاری هستند که دماوند پاتوقشان برای گردش و تفریح است. در بخش جاذبه های دیدنی و بناهای تاریخی، برج شیخ شبلی که بین بومی های منطقه بسیار باارزش است، امامزاده عبدالله و خلیل الله، مسجد جامع عتیق، حمام تاریخی درویش محله و دژ گل خندان جاذبه های تاریخی هستند که پیشنهاد می کنیم اگر به دماوند سفر کردید یکبار از آن ها بازدید کنید.

جاهای دیدنی دماوند

اما جذابیت دماوند به طبیعتش است و دشت های زیبا و رنگارنگ منطقه هنر طبیعت را نشان می دهد. اینکه می گوییم جاهای دیدنی دماوند و مناطق بکر طبیعت اینجا بسیار جذاب هستند و پاتوق همیشگی طبیعت گردان محسوب می شوند منظورمان جاهایی همچون دریاچه های تار و هویر، پیست اسکی آبعلی، دشت مشاء، آبشار تیزاب، چشمه دیو آسیاب و کلی آبشار دیگر در اقصی نقاط منطقه هستند. لازم به ذکر است از آنجایی که دماوند درواقع نام یک شهرستان بزرگ است و از بخش های مختلفی تشکیل شده شاید برای دسترسی به این جاذبه های دیدنی معروف نیاز باشد زمان قابل توجهی را در مسیر باشید ولی ویو فوق العاده، هوایی دلنشین و طبیعتی بکر خستگی را از تن شما خارج می کنند.

جاهای دیدنی دماوند

رزرو باغ ویلا استخردار در دل طبیعت

همانطور که گفتیم، شهرستان دماوند خودش از شهرها و مناطق مختلفی تشکیل شده است. معروف ترین شهر های کوچک در دماوند شامل گیلاوند، آبسرد، جابان، کیلاوند، آبعلی و مشاء هستند که بیشتر ویلاها و باغ ها برای اجاره روزانه به گردشگران هم در این مناطق قرار دارد. برای اجاره ویلا در دماوند و اقامتی چند روزه در این منطقه، چون شهر ها و مناطق مختلفی در دماوند هست اقامتگاه های متنوعی هم ارائه شده است که ارزان ترین آن ها شامل آپارتمان های مبله و سوئیت های نقلی تا گران ترین ها که عمارت ها و ویلاهای لوکس و بی نظیر با دنیایی از امکانات و سرگرمی هستند.

اجاره ویلا استخردار در دماوند

اکثر گردشگران برای اقامت در دماوند، ویلاها و باغ ویلاهای استخردار را انتخاب می کنند تا از لذت استخر روباز آبسرد در روزهای گرم تابستان و استخر سرپوشیده آبسرد در روزهای سوزناک و سرد زمستان بهرمند شوند. تا دلتان بخواهد در دماوند و مناطق مختلفی که در این شهرستان هست ویلای استخردار با امکانات و سرگرمی های مختلف ارائه شده و اگر برای تعطیلات به فکر اجاره ویلا استخردار در دماوند هستید با خیال راحت می توانید بهترین اقامتگاه با توجه به بودجه و امکانات مورد نظر را در این شهرستان رزرو کنید. در بحث ویلاهای استخردار این نکته را در نظر بگیرید که مناطقی همچون آبسرد و جابان بهترین مناطق برای ویلاهای استخردار هستند چون هم در جاهای خلوت تر قرار دارند و هم تنوع اقامتگاه در این شهر ها بیشتر است هرچند فاصله بیشتری تا شهر تهران دارند نسبت به مناطقی همچون گیلاوند که در ابتدای دماوند واقع شده است.

اجاره ویلا استخردار در دماوند

لذت اجاره ویلا استخردار در دماوند و اقامتی چند روزه در جایی بکر و سرسبز با هوایی دلنشین به این است که با دوستان یا خانواده به دور هم جمع شوید، یک ویلای لوکس و فوق العاده که درواقع یک باغ عمارت است را رزرو کنید یعنی بطور مثال با رزرو این ویلا در دماوند، یک ویلای لوکس و فوق العاده زیبا را انتخاب می کنید که استخر روباز با ویو زیبا دارد، از کلی امکانات و سرگرمی برای یک اقامتی به یاد ماندنی برخوردار است، آبنماهای زیبا دارد، از آتشدان گازی در مجاورت استخر برخوردار است تا بعد از آبتنی، به دور آتش بنشینید و از هوای زیبای اینجا لذت ببرید و در خود عمارت هم تفریحاتی همچون ایرهاکی، پینگ پونگ و بیلیارد قرار دارد تا بتوانید تا صبح از برگزاری تورنومنت بیلیارد و ایرهاکی و پینگ پنگ لذت ببرید. ناگفته نماند اگر هوای منطقه بسیار سرد و سوزناک بود بطوریکه نمی توانستید از استخر روباز استفاده کنید، در خود این عمارت استخر سرپوشیده به همراه سونا و جکوزی هم هست.

اجاره ویلا استخردار در دماوند

راه ارزان و آسان برای اجاره ویلا استخردار در سراسر ایران

ویلاهای استخردار فرقی ندارد در اطراف تهران باشد یا هر شهر و منطقه ای در سراسر ایران، جزء اقامتگاه های لوکس بوده و بعضاً گران تر از سایر اقامتگاه ها هستند. در هر شهر و منطقه ای در ایران بخواهید ویلای استخردار رزرو کنید، قیمت اجاره ویلا و هزینه ها برای شما از اهمیت بالایی برخوردار خواهد شد برای همین، به دنبال راه های مختلفی برای کاهش هزینه های سفر هستید. همچنین در نظر بگیرید با اینکه ویلاهای استخردار طرفداران بسیاری دارند و به همین دلیل تنوع این ویلاها در اقصی نقاط کشور روز به روز بیشتر می شود اما مشاهده شده در برخی از ایام خاص سال مانند تعطیلات نوروز، تعطیلات پایان تابستان و غیره، عرضه توانایی پاسخ به تقاضا را ندارد برای همین، برخی از گردشگران نه تنها نمی توانند اقامتگاهی که مد نظر دارند را اجاره کنند بلکه شاید مجبور شوند برای سایر ویلاها و اقامتگاه های دیگر هزینه های بیشتری هم بپردازند.

اگر فکر می کنید پروسه رزرو و اجاره ویلا بخصوص اجاره ویلاهای استخردار چه در اطراف تهران و مناطق ییلاقی چه در هر شهر و منطقه از کشور کار سخت و دشواری است و گاهاً با استرس هم همراه می باشد، کافیست به سایت باباسفر مراجعه کنید. سایت باباسفر پلتفرم آنلاین رزرو انواع اقامتگاه در سراسر ایران است و هر اقامتگاهی که فکرش را می کنید از اقامتگاه های بوم گردی و کلبه های چوبی در ارتفاعات شمال تا عمارت های بزرگ و قصر های مجلل در مناطق لوکسی همچون لواسان در این سایت به صورت روزانه اجاره داده می شود. شما می توانید با مراجعه به سایت باباسفر، از یک ماه قبل از تاریخ سفر ویلایی که مد نظر دارید را با ارزان ترین قیمت به همراه پشتیبانی 24 ساعته رزرو کنید تا خیالتان از همه چیز راحت باشد.

ارسال نظر

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

امتیاز به این مطلب را از 1 تا 5 تعیین کنید

کاربر عزیز نظر شما بعد از تایید مدیریت سایت نمایش داده خواهد شد.