اجاره ویلا و سوئیت در ارومیه

اجاره ویلا ارومیه

یادش بخیر اون زمانای قدیم ارومیه که میرفتیم عشق اینو داشتیم که بریم دریاچه ارومیه و سعی کنیم خودمونو غرق کنیم. انقدر آب این دریاچه شوره و پر از نمکه که هر کاری می‌کردیم میموندیم روو سطح اب و خودمونو یه شناگر ماهر فرض می‌کردیم. اون قدیما چند باری رفته بودم ارومیه و کلی خوش گذشته بود. حالا هم به شما توصیه می‌کنم حتما" یه برنامه سفر بچینید و با دوستا و خونواده هاتون جمع شید و بزنید به دل جاده و مقصد سفرتون ارومیه زیبا و دوست داشتنی باشه. برای اجاره ویلا ارومیه و اجاره روزانه آپارتمان مبله ارمیه هم باباسفر مثل همیشه و هر لحظه کنار شماست تا کلی خاطرات خوب و باحال واستون بسازه.

اجاره روزانه آپارتمان در ارومیه

اگه به ارومیه که مرکز استان اذربایجان غربی است رفتید حتما" از این جاهای دیدنی دیدن کنید و لذت ببرید که ایران عزیزمون عجب کشور پهناور و قشنگیه. ما هم سعی کردیم بهترین ویلاهای ارومیه رو در دسترس شما بذاریم تا بتوانید برای اجاره ویلا ارومیه ازشون استفاده کنید.

از جاهای دیدنی ارومیه میتونیم به پارک جنگلی شیخ تپهو چشمه آب معدنی کوه زنبیل ارومیه، چشمه آبگرم هفت آباد ،آبشار سوله دوکل ارومیه، دره ی قاسملو ارومیه و موزه ارومیه اشاره کنیم که برید این مناطق رو ببینید و حالشو ببرید و یه سفر باحال و جذاب رو تجربه کنید.

Location for : Listing Title