اجاره ویلا ، سوئیت و آپارتمان مبله در اصفهان

اجاره ویلا و سوئیت در اصفهان

سلام رفقا! حالتون چطوره؟ خوبید؟ این دفعه دیگه با کوله پشتی نمیتونیم سفر کنیم. باید یه چمدون پر برداریم آخه قراره بریم یه شهر تاریخی و فرهنگی به اسم اصفهان کمی بیشتر از نصف جهان! این دفعه با خیال راحت از قبل برای اجاره ویلا در اصفهان برای چند روز اقدام کردیم و توو یکی از بهترین خیابونای این شهر که نزدیک سی و سه پل و زاینده رود هم بود، یه ویلا در اصفهان اجاره کردیم.

سفر به اصفهان

از تهران تا اصفهان تقریبا" 5 ساعت رانندگی کردیم. من که به گردنه‌های پر پیچ و خم و سرسبز جاده های شمال ایران عادت داشتم یه ذره رانندگی در جاده‌های کویری و کفی خسته کننده بود. اما بعد از یه مسیری که رفتم عادت کردم به جاده و با خیال راحت راهمو ادامه دادم.

برای این سفر کلی برنامه داشتیم. میخواستیم از همه‌ی جاهای دیدنی اصفهان دیدن کنیم و کلی سوغات خوشگل و خوشمزه واسه دوستامون بخریم. حالا برای خوندن جاهای دیدنی و آشنایی با سوغات اصفهان میتونید از سفرنامه های باباسفر دیدن کنید.

اجاره روزانه خانه مبله در اصفهان

خب رسیدیم به اصفهان و بعد از یه کم که توو شهر گشتیم به ویلایی که در اصفان اجاره کرده بودیم، رفتیم. ما همه‌ی سعیمونو کرده بودیم تا یه جای خوب با یه قیمت مناسب ویلا در اصفهان پیدا کنیم. حالا شما هم میتونید از تجربه اجاره ویلا ، سوئیت و آپارتمان مبله در اصفهان باباسفر استفاده کنید و بهترین ویلاهای این شهر رو اجاره کنید و از سفرتون لذت ببرید.

باباسفر یه بابای با تجربست که میتونید از تجربیاتش در سفرتون استفاده کنید

Location for : Listing Title