اجاره ویلا و سوئیت در بابل

اجاره ویلا بابل

سلام رفقا! خوبید؟ آقایون خانوما تعطیلات نرید سفر. حالا بگید چرا؟ چرا؟ در سلسله سفرای باباسفر و خونوادش بودیم که رسیده بودیم به قائمشهر و چند روزی موندیم بعدش تصمیم گرفتیم یه سری بزنیم به بابل که در غرب قائمشهر قرار داره. واسه اجاره ویلا در بابل با چه مشکلاتی روبه‌رو شدیما. جاتون خالی اون چند روزی که می‌خواستیم بریم بابل خوردیم به تعطیلات و پیدا نکردن ویلای تر و تمیز با قیمت مناسب.اصلا از همونجا بود که به این فکر کردم که چطور می‌تونم به مسافرا کمک کنم با سفر راحتی داشته باشن و ایده‌ی اجاره ویلا قبل از سفر به ذهنم رسید. همه که مثل باباسفر پیرمرد نیستن تا به خاطر این چندتا تار موی سپید دلشون به رحم بیاد و یه ویلا واسه اقامت در اختیارش بذارن.

خلاصه با هر دردسری بود رسیدیم بابل و با همه‌ی مشکلات اجاره ویلا در بابل بالاخره وسایلمونو داخل یه ویلا پهن کردیمو از خستگی دیگه افتادیم به استراحت و خوابیدن.

اما باهاتون شوخی کردم که گفتم تعطیلات سفر نرید، هر زمان که دوست داشتید برید سفر و دور هم جمع شید و کلی خوش بگذرونید.  از باباسفر می‌تونید برای اجاره روزانه ویلا در بابل یا هر جای ایران اقدام کنید و با خیال راحت دل به جاده بزنید.

مثل همیشه، باباسفر این بابای با تجربه مثل یه کوه پشتتونه و هواتونو داره و بهترینا رو براتون می‌خواد.

Location for : Listing Title