اجاره ویلا ، سوئیت و اقامتگاه بومگردی در مشگین شهر

اجاره ویلا مشگین شهر

سلام دوستای عزیز باباسفر. خوبید؟ ما هنوز توو استان اردبیلی هستیم و قراره کل شهرهای اردبیل رو بگردیم و از طبیعت این استان سرسبز و کوهستانی لذت ببریم. قبلا" از نمین و خلخال و سرعین دیدن کرده بودیم. حالا وقتش رسیده ک ه بریم مشگین شهر و برای اجاره اقامتگاه بومگردی مشگین شهر بهتون کلی خونه و ویلای خوشگل و تر و تمیز معرفی کنیم.

یکی از قدیمی‌ترین و باستانی‌ترین شهرهای ایران مقابل ماست. مشگین‌شهر را می‌توان شهری از قلعه‌های تاریخی نامید که خود یکی از جاذبه‌های محبوب گردشگری در عصر حاضر محسوب می‌شود. البته جاذبه‌های طبیعی و بناهای تاریخی بسیاری در شهرستان مشگین شهر وجود دارند. برای نمونه، قلعه قهقهه با عظمت خاص و منحصر به فرد خود در بین جاذبه‌های تاریخی جایگاه خاصی دارد و قلعه دیو قالاسی که قدمت آن به دوره‌های قبل از اسلام می‌رسد، از مهم‌ترین جاهای دیدنی مشگین شهر محسوب می‌شود.

یکی از جذابترین قسمتای سفرمون به مشگین شهر، بازدید از پل معلق مشگین شهر بود. برای منی که از ارتفاع می‌ترسیدم و می‌ترسم رد شدن از این پل معلق یکی از جذابترین قسمتای سفرمون بود. یادش بخیر. شما هم حتما" از پب معلق مشگین شهر دیدن کنید.

برای اجاره ویلا مشگین شهر و دیدن این جاهای دیدنی، باباسفر رو فراموش نکنید.

Location for : Listing Title