اجاره ویلا و سوئیت در نمک آبرود

اجاره ویلا نمک آبرود 

سلام جوونا ! خوبید؟ باباسفر امروز با کلی پیشنهاد و خاطره از اجاره ویلا در نمک آبرود اومده پیشتون. اخ که دلم تنگ شده واسه اون قدیما و جاده چالوس خلوت که دست جمعی سوار یه پیکان قرمز می‌شدیم و میزدیم به دل جاده و یواش یواش جاده رو طی می‌کردیم تا برسیم به چالوس و دریای خزر.

قدیما با خیال راحت میرفتیم لب ساحل و با دوستامون چادر میزدیم تا صبح میگفتیم و میخندیدیم. بعد که دیگه متاهل شدم و بعدش بچه دار شدیم، موقع سفرا باید دنبال یه جا و مکانی بودیم که خونواده راحت باشه. تمیز باشه، امکاناتش خوب باشه و خیالمون از بابت امنیت راحت باشه. سر همین کلی گشتم و با همه صحبت کردم. دمشون گرم. خیلیاشون منو میشناختن. آخه سالهاست که من باباسفر، سفر میکنم و هرجا یه چمدون قرمز میبینین میفهمن که باز باباسفر اومده و در خونه‌هاشونو به روم باز میکنن.

واسه همین از خیلیاشون خواستم تا بذارن ویلاهاشونو معرفی کنم تا مسافرای جدید و خونواده‌ها هم بتونن از این ویلاهای نمک آبرود استفاده کنن. منم که دوس دارم مثل یه بابای مهربون هواتونو داشته باشم و شما کلی سفر برید تا حالتون مثل من، همیشه خوب باشه. واسه اجاره ویلا ساحلی و جنگلی در نمک آبرود باباسفر این پیرمرد اهل سفر، بهترینارو دور هم جمع کرده.

دیدنی های نمک آبرود

یه روز از سفرمونو تصمیم گرفتیم بریم تله کابین نمک آبرود و از مجتمع تفریحی گردشگری نمک ابرود دیدن کنیم و لذت ببریم. تله کابین نمک آبرود یکی از خوشگلترین و زیباترین تله کابین های ایرانه که میتونید با یه تله کابین سواری نیم ساعته کوه های جنگلی رو برید بالا و از ارتفاعات نمک آبرود دیدن کنید.

Location for : Listing Title