اجاره ویلا و سوئیت در چالوس

اجاره ویلا در چالوس

سلام جوونا ! خوبید؟ باباسفر امروز با کلی پیشنهاد و خاطره از اجاره ویلا در چالوس اومده پیشتون. اخ که دلم تنگ شده واسه اون قدیما و جاده چالوس خلوت که دست جمعی سوار یه پیکان قرمز می‌شدیم و میزدیم به دل جاده و یواش یواش جاده رو طی می‌کردیم تا برسیم به چالوس و دریای خزر.

اجاره ویلا جنگلی و ساحلی در چالوس

قدیما با خیال راحت میرفتیم لب ساحل و با دوستامون چادر میزدیم تا صبح میگفتیم و میخندیدیم. بعد که دیگه متاهل شدم و بعدش بچه دار شدیم، موقع سفرا باید دنبال یه جا و مکانی بودیم که خونواده راحت باشه. تمیز باشه، امکاناتش خوب باشه و خیالمون از بابت امنیت راحت باشه. سر همین کلی گشتم و با همه صحبت کردم. چه مردم خوش صحبتی و مهربونی داره چالوس. دمشون گرم. خیلیاشون منون میشناختن. آخه سالهاست که من باباسفر، سفر میکنم و هرجا یه چمدون قرمز میبینین میفهمن که باز باباسفر اومده و در خونه‌هاشونو به روم باز میکنن.

واسه همین از خیلیاشون خواستم تا بذارن ویلاهاشونو معرفی کنم تا مسافرای جدید و خونواده‌ها هم بتونن از این ویلاهای چالوس استفاده کنن. منم که دوس دارم مثل یه بابای مهربون هواتونو داشته باشم و شما کلی سفر برید تا حالتون مثل من، همیشه خوب باشه. واسه اجاره ویلا چالوس باباسفر این پیرمرد اهل سفر، بهترینارو دور هم جمع کرده.

Location for : Listing Title