سوالات متداول

نحوه ثبت نام و رزرو اقامتگاه
چگونه می‌توان در سایت باباسفر ثبت نام کرد؟

در قسمت منوی سایت، بر روی عبارت ورود | ثبت نام کلیک کنید و بعد از وارد کردن مشخصات فردی و شماره تماس خود، می‌توانید به صورت رایگان در سایت باباسفر ثبت نام خود را انجام دهید.

چگونه می‌توان از سایت باباسفر برای رزرو اقامتگاه مورد نظر خود اقدام کرد؟

شما ابتدا باید در سایت باباسفر ثبت نام کنید و سپس با نام کاربری که برای خود انتخاب کرده‌اید، وارد سایت شوید. سپس شهر مورد نظر خود را انتخاب کنید. پس از یافتن ویلا یا اقامتگاه مورد نظر خود، تاریخ شروع سفر و پایان سفر را انتخاب کرده و بر روی عبارت ارسال درخواست رزرو، کلیک کنید. در این قسمت یک پیامک به میزبان ارسال خواهد شد و حداکثر 2 ساعت طول خواهد کشید تا درخواست شما تایید یا رد گردد. در صورت تایید درخواست شما، لینک پرداخت برای شما میهمان ارجمند، ارسال خواهد شد. همچنین شما می‌توانید از پنل کاربری خود وارد قسمت سفرهای من شوید و با پرداخت مبلغ، درخواست خود را نهایی کنید.

لینک ارسال شده از طرف باباسفر به دست من نرسیده. چطور می‌توانم از وضعیت درخواست هایم مطلع شوم؟

شما کاربر گرامی می‌توانید با مراجعه به قسمت سفرهای من در منوی سایت وضعیت درخواست‌های خود را مشاهده فرمایید.

تایید نهایی رزرو
دلیل رد شدن درخواست رزرو اقامتگاه در زمان خالی بودن اقامتگاه چیست؟

تایید درخواست رزرو شما بستگی به تایید میزبان دارد. میزبان وابسته به شرایط می‌تواند درخواست رزرو شما را قبول نکند.

آیا می‌توانم قبل از پیش‌پرداخت و سفر با میزبان گفتگو داشته باشم؟

در حال حاضر امکان گفتگوی آنلاین در سایت باباسفر وجود ندارد. به زودی این امکان برای شما فراهم خواهد شد. تا زمان فراهم شدن امکان گفتگوی آنلاین با میزبان شما قبل از رزرو نهایی اقامتگاه، می‌توانید از طریق تماس با پشتیبانی باباسفر برای هماهنگی، اقدامات لازم را انجام دهید.

شماره تماس میزبان و آدرس اقامتگاه چگونه در اختیار میهمان قرار خواهد گرفت؟

بعد از انجام پرداخت و ثبت نهایی رزرو اقامتگاه، آدرس و شماره تماس میزبان از طریق پیامک به شما عزیزان ارسال خواهد شد. همچنین از طریق پنل کاربری و در قسمت‌ سفرهای من، اطلاعات اقامتگاه و میزبان در اختیار شما قرار خواهد گرفت.

هزینه‌ی رزرو اقامتگاه را به چه صورت می‌توان پرداخت کرد؟

بعد از تایید نهایی توسط میزبان، لینک پرداخت مبلغ رزرو اقامتگاه برای شما میهمانان پیامک خواهد شد. همچنین تا زمان تحویل کلید توسط میزبان به میهمان، مبلغ پرداخت شده، نزد باباسفر به صورت امانت باقی خواهد ماند و بعد از تایید میهمان، مبلغ به میزبان پرداخت خواهد شد.

لغو و کنسلی
بعد از ثبت درخواست و تایید توسط میزبان و قبل از پرداخت وجه، قصد کنسل کردن سفر را دارم. چگونه می‌توان درخواست رزرو را کنسل کرد؟

در پنل کاربری خود و در قسمت سفرهای من، شما می‌توانید گزینه لغو رزرو را انتخاب کنید.

بعد از ثبت درخواست و تایید توسط میزبان و پس از پرداخت وجه، قصد کنسل کردن سفر را دارم. چگونه می‌توان درخواست رزرو را کنسل کرد؟

برای کنسلی رزرو قطعی و پرداخت شده، حتما به صورت تلفنی با پشتیبانی باباسفر تماس حاصل فرمایید.

مشخصات اقامتگاه با مشخصات سایت یکسان نیست. در این صورت چه راهکاری پیش روی میهمان است؟

تمامی اقامتگاه‌ها توسط تیم باباسفر به تایید نهایی رسیده‌اند تا مشخصات غیر واقعی بر روی سایت درج نشود. اگر با این مشکل روبه‌رو شدید، حتما" قبل از ترک اقامتگاه، با پشتیبانی باباسفر تماس بگیرید.

نحوه ثبت اقامتگاه
قصد دارم میزبان شوم. چطور می‌توانم اقامتگاه خود را در سایت باباسفر ثبت کنم؟

بعد از ثبت‌نام در سایت، گزینه‌ی "میزبان شوید" را انتخاب کنید؛ سپس با مطالعه و موافقت قوانین، پروسه ثبت مشخصات و آپلود عکس‌های اقامتگاه را انجام داده و منتظر تایید اقامتگاه از طرف کارشناس‌های سایت باباسفر شوید. بعد از تایید، آگهی اقامتگاه شما در سایت نمایش داده می‌شود.

Close
لیست شهرها